• Opis przedszkola

• Przedszkole nasze jest położone w cichym i ustronnym miejscu, otoczonym zielenią. Mamy również swój ogród, z którego korzystamy jeśli tylko pogoda na to pozwala. Jesteśmy przedszkolem z tradycjami, staramy się tworzyć placówkę bezpieczną, przyjazną każdemu dziecku. Otaczamy opieką dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W naszym budynku mieszczą się cztery grupy wiekowe z pełnym wyżywieniem.

Ogółem jest 5 oddziałów, w których zatrudnionych jest 10 nauczycielek oraz 11 osób personelu niepedagogicznego. Zapewniamy fachową opiekę personelu, życzliwą atmosferę, stwarzamy warunki pełnego rozwoju dla każdego dziecka.

• Sale zabaw

• Sale zajęć wyposażone są w nowoczesne meble dostosowane do potrzeb dzieci. Kąciki dydaktyczne są systematycznie wzbogacane w różnorodne materiały rozwojowe. Wystrój sal stwarza atmosferę ciepła, przytulności. Bogate wyposażenie sal w zabawki, gry, układanki sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci.

• Ogród

• W ogrodzie rosną orzechy, które pełnią funkcję parasola ochronnego w razie upałów. Ostatnio w ogrodzie zamontowany został skromny, ale funkcjonalny plac zabaw. Posiadamy również mini -amfiteatr z markizą, gdzie w ciepłe dni mogą odbywać się zajęcia edukacyjne lub imprezy okolicznościowe.