• DRODZY RODZICE!!!

Nasze przedszkole włącza się w akcję pomocy na rzecz dzieci z Ukrainy przybyłych do Mielca. Od jutra (piątek 11.03) do wtorku włącznie (15.03) będziemy zbierać artykuły szkolno – papiernicze tj. mazaki, kredki, farbki, plastelina, bloki rysunkowe, kolorowanki itp. – mamy sygnał, że właśnie takich artykułów brakuje.
            Z góry dziękujemy z całego serca  za włączenie się w akcję pomocy na rzecz dzieci.

• Dzień Kobiet

8 marca to ważna data dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych,jak i małych. W naszym przedszkolu różnież świętowaliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy złożyli życzenia, śpiewali piosenkę i wręczyli wszystkim Paniom upominki.
            Był to dzień radości, uśmiechu i słodkich poczęstunków :-)

• REKRUTACJA

Informujemy, że rekrutacja do przedszkoli miejskich ropoczyna się 8 marca. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA.

• 1% podatku

Jak przekazać 1% podatku na rzecz naszego przedszkola.

Serdecznie dziękujemy za ewentualne wsparcie finansowe naszej placówki.

• Bal Karnawałowy

W minioną środę (tj. 9 lutego) odbył się w naszym przedszkolu długo wyczekiwany Bal Karnawałowy. Przedszkolaki uczestniczyły wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i tańcach. Tego dnia już od rana w salach zagościły wróżki, księżniczki, superbohaterowie i inne kolorowe postacie. Bajkowe dekoracje wprowadzały wesoły nastrój a słodki poczęstunek uatrakcyjnił przyjęcie. Odwiedziła nas również pani Kasia z Extreme Fitness i poprowadziła zajęcia z Zumby. Fantastycznie pasowały one do karnawałowego, rytmicznego klimatu. Radości nie było końca. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Był to niezapomniany dzień pełen wrażeń.

W związku z wystąpieniem zakażenia COVID-19 informujemy, że zawiesza
            się zajęcia w grupie:

• "Muchomorki" - od 24.01.2022r. do 31.01.2022r.
            • "Biedronki" - od 25.01.2022r. do 28.01.2022r.
          • Dzień Babci i Dziadzia

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia to ważna tradycja w naszym przedszkolu. Niestety w tym roku nie mogliśmy spotkać się i świętować wspólnie.Przedszkolaki dołożyły jednak wszelkich starań aby w tych dniach szczególnie podziękować Babciom i Dziadziusiom za troskę, bezgraniczną miłość i serce. Zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, ktore uwiecznione zostały na filmach. Wykonały również piękne prezenty.
            Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i uśmiechu a także tego,
            aby byli zawsze dumni ze swoich wnuków !

• INFORMACJA

Informujemy, że po rozpoznaniu potrzeb Rodziów w dniu 7.01.2022 (piątek) przedszkole będzie NIECZYNNE.

• "Góra Grosza" XXIII edycja

Zachęcamy do właczenia się w XXIII edycję Akcji "Góra Grosza". Celem wielkiej zbiórki jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną.Monety można wrzucać do puszki ustawionej na szatni. Zapraszamy do aktywnego udzialu!

• Dziękujemy

Drodzy Rodzice - serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję zbiórki żywności dla "Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta" - koła w Mielcu.

• Hej kolęda, kolęda...

22 grudnia odbyły się w naszym przedszkolu grupowe Wigilie, podczas których poczuliśmy magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia; dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia, spożywaliśmy wigilijne dania i śpiewaliśmy kolędy. Odwiedziła nas Pani prezydent - Adriana Miłoś, która wraz z przedszkolakami weszła w nastrój radosnego oczekiwania na świąteczne dni.

• INFORMACJA

Informujemy, że po rozpoznaniu potrzeb rodziców w dniach 24, 31 grudzień przedszkole będzie NIECZYNNE.

W dniach 27-30 przedszkole pełni dyżur dla zapisanych dzieci. Wszystkie dzieci zapraszamy do przedszkola 3 stycznia.

• Konkurs pt. "Eko - ozdoby choinkowe"

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za aktywny udział w konkursie pt. "Eko - ozdoby choinkowe". Wszystkie prace były piękne i bardzo kreatywne. Decyzją jury każdemu z Uczestników należy się nagroda!  Prace konkursowe można podziwiać na choince w przedszkolnej szatni. Mamy nadzieję, że wspólne wykonywanie dekoracji wprowadziło Wszystkich w świąteczny nastrój. Zachęcamy do wykonania podobnych ozdób w domu!